Image of HGRKTTMGB16H Grounding and Bonding, Grounding Bus Bar Kit, 2 X 10A, 9 Lugs, 6, -2, 4/0
Grounding and Bonding, Grounding Bus Bar Kit, 2 X 10A, 9 Lugs, 6, -2, 4/0
Brand: Hubbell Premise Wiring
Catalog ID: HGRKTTMGB16H
  • 2 X 10A
  • 9 Lugs
  • 6
General
Catalog Number
HGRKTTMGB16H
Mounting Type
Wall Mount
Type
Kit
UPC
Dimensions
Height
4 in
Length
16 in