No de catalogue: S1R10PTZGRY
(2) 20A pre-wired receptacles
Application
10" Fire-Rated Poke-Through Series
Application - pour utilisation sur
Concrete
Catalog Number
S1R10PTZGRY
Couleur
Gris
Indicateur EU RoHs
Contact Manufacturer
Marque des goujons
SystemOne Recessed
Matériau
Fabricated
Matériel - quincaillerie de montage
Mounting Hardware Included
Nombre de prises de sortie
(2) PreWired Duplex, 24" Leads
Taille
Standard Sized Product
Type
FRPT Kits
Type
10" Recessed Rated Poke Through Kit
Type d'article
Type de montage
10" Core Hole
UPC
Taille
Standard Sized Product
Entrée de câble
Through Cover
Indicateur EU RoHs
Contact Manufacturer
Norme(s) de l'industrie
Nombre de prises de sortie
(2) PreWired Duplex, 24" Leads